omegav
 
Omega Verksted er stengt!

Byggekurs 2015

Nå er det endelig tid for det årlige byggekurset!

Grunnet plassbegrensningene i elektronikklab og auditorium og for å gjøre det lettere for oss å hjelpe dere, deler vi kurset i to puljer.
Derfor må dere velge hvilke dager dere ønsker å delta når dere melder dere på.

Dersom dere ønsker å endre påmeldingen, eller har noen spørsmål som ikke er besvart her eller på info-siden kan dere sende en mail til omegav@omegav.no

Vel møtt!

Påmelding

Du var dessverre for sen, påmeldingen til dette kurset er nå stengt...

Info:

Starttidspunkt er 20:00 alle dager.

Teoriforelesning foregår i EL2 (2. etg. Gamle Elektro), lab er i Høgskoleringen 3, 2. etg.

For mer informasjon om kurset, se infosiden...
NavnLinjeTeoridagLabdager
Jakob GrønhaugKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Nicholas Fraser ØdegårdKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
HåkonKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Arild StensetKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Julian AaserudElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
alexander johansenElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Benjamin NedregårdElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Abebe BediyeKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
ShavinMedisinMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Felicia RahimElektronikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Anders TveitenKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Håkon Skogland HalvorsenElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Herman Kristian DiesetElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Vegard Flatoy PetroleumMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Sondre Ninive AndersenKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Elise HøydalElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Christian FurusethElektronikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Lasse Woll JubergElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
RobinElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Astrid AuneElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Morten FredriksenKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Erik Rundhovde MørenskogElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Trym SneltvedtElektronikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Robin StaffKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Simen WalbækkenDatateknologiMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Trine Ødegård OlsenKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Ada SkarsholtKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
André GulbrandsenElektronikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Sigurd Vangen WifstadElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Mats Jørgen Skaslien KybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Eira Mørch-ThoresenKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
RagnhildKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Johanne KallandKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Thor Mikkel NordahlFysmatMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Lise StyveKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Rebekka Birkeland BrøynKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Kari MoKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Hans Andreas Hestad SkiriKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Petter SolnørKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Oda WæråsElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Eskild Krogli Brygfjeld ElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Marius RundhovdeKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Marte Løkken MyrvoldKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Lars-Erik Notevarp BjørgeKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Erlend Magnus Lervik CoatesKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Henrik KilværKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Sarah Sayeed QureshiKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Tobias BergkvistKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Bendik Standal KybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Magnus Flem GjerstadKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Amalie HeibergKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
TobiasElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Kevin MeyerKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Lina TheimannKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Martin MadsenKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Therese TærudKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Andrea HoltenKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Nicolai HoelKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Katinka BøvreElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Embla Trasti ByglandElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Pål Gunnar Hogganvik ElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Carl Richard Steen FosseElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Anders Granberg DrønnenKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Nikolai OveraaeElektronikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
William KeKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Marius EskedalElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Kristoffer LandsnesElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Karoline HalvorsenKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Even BirkelandElektronikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Peter DoughertyKybernetikkMandag 07.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Thomas SundvollKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Eirik VesterkjærKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Mads SundsethKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Marius Hamre Nordrik KybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Carl Martin KrokeideKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Jørgen BoganesElektronikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Håvard BorgeKybernetikkMandag 07.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Andreas TeigenKybernetikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Johan BrunKybernetikkTirsdag 08.09Onsdag 09.09 og tirsdag 15.09
Christoffer BakkenElektronikkTirsdag 08.09Torsdag 10.09 og onsdag 16.09
Antall påmeldte: 80 (maks 120 deltakere på dette kurset, navn med rød bakgrunn står på venteliste...)
Ohma Electra
Intranett
Denne siden vises best i alt annet enn IE    RSSCSSHTML