omegav
Aslak ødelegger servere til "insomnia/essential_bix.mp3".
Omega Verksted er åpent!

Byggekurs 2018

Nå er det endelig tid for det årlige byggekurset!

Grunnet plassbegrensningene i elektronikklab og auditorium og for å gjøre det lettere for oss å hjelpe dere, deler vi kurset i to puljer. Derfor må dere velge hvilke dager dere ønsker å delta når dere melder dere på.

Dersom dere ønsker å endre påmeldingen, eller har noen spørsmål som ikke er besvart her eller på info-siden kan dere sende en mail til omegav@omegav.no

Påmelding

Du var dessverre for sen, påmeldingen til dette kurset er nå stengt...

Info:

Starttidspunkt er 20:00 alle dager.

Teoriforelesning foregår i EL1 (Ett av auditoriene i Gamle Elektro oppdatering kommer!), lab er i Høgskoleringen 3, 2. etg.

For mer informasjon om kurset, se infosiden


Map by MazeMap

NavnLinjeTeoridagLabdager
Aurora GrefsrudTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Stian Aleksander Hagman JørgensrudTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Tiril LøvsetTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Erlend Kjetil Kristoffersen RoothTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Amalie Wee TørlenMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Gunnar MyhreTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Kristaver Birkeland JohansenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Vibeke UthaugTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Sander AakerholtMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Sondre StrømMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Niklas StrømsnesMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Gunnar SkålheimMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Oda SundetMTELTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Embla FlatlandsmoKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Tjerand BjørnsenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Ludvig Brannsether EllingsenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Espen IversenElsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Thor TungeMatematikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Sindre ØversveenKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Vegard Stornes IversenElsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Aksel DanielsenKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Ole Edvard Kolvik ValøyElsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Øystein SolbøKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Vegard Stenhjem HagenDeltaTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Alexandra R Mc EnroeMatematikk Torsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Erik Olav RindalElektroTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Kristoffer Bergum HovlandElektroTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Vegard hovlandElektroTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Sondre HatleholMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Seyed Mojteba HusseiniBygg og miljøteknikk Torsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Fredrik NeumannKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Simen GangstadKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Marcus Steffensen VormdalKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Simen Helbæk KjølbergMTELTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Andreas FanebustKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Thomas NyhusKybernetikkTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Bendik LøvlieKybernetikkTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Tobias Jacobsen HageheiKybernetikkTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Marcus LerfaldKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Amanda Johanne Thunes TruyenMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Kristian Novsett BorgenKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Simen Piene FløtakerKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Sofie BergetMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Vegard HaugnesDeltaTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Anne Berit FevangKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Åshild Berg RoslandKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Vebjørn WølloKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Hanna MoeelsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Jostein Jenssen SolstadMTELTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Sivert LundlikomtekTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Emili Marie AhlgrenKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Geir Ola Lillestøl TvinnereimKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Erik Daniel Haukås MoeKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Kristian LampeKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Gry Veronika HagaKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Hanne-Grete AlvheimKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Magnus Skurseth AarnesElsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Torjus BakkeneKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Stian Johan OlsenElektroTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Jacob KristiansenElektroTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Helene SembKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Sigrid Lofthus BjørndalTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Thomas Borge SkøienKybernetikkTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Jesper HolstenElsysTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Jasper Haug VandenhoveElsysTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Ragnhild Kvist SimonsenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Kristin Helno HerøKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Frida HaukanesKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Amanda LimstrandMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Robin FissumBMATTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Christian Danh NguyenMTELTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Amanda Marie Arvesen FollandTaktlauseTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Brage Gaasø SamsonsenMTELTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Tuan Ahn TranMaskinTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Christoffer SynnestvedtElsysTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Daniel Berge BjerkehagenKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Sakaria Hussein AliMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Shervin KoushanKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Olai Brevik MyklandKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Bjørn-Inge Flølo KleppeMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Johannes Karstein MidtbøHybridaTirsdag 18.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Felicia AndersenArkitekturTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Sara Roberg GhabeliMTELTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Sondre Holth RognlienKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Silje Toftevåg UrkeMTELTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Nina Valberg NyegaardenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Ida Marie AndreassenKybernetikkTorsdag 20.Tirsdag 25. og Torsdag 27.
Nils ReedKybernetikkTirsdag 18.Mandag 24. og Onsdag 26.
Marianne HernholmMTELTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Daniel Styrk Godø-DempseyMTELTorsdag 20.Mandag 24. og Onsdag 26.
Antall påmeldte: 90 (maks 120 deltakere på dette kurset, navn med rød bakgrunn står på venteliste...)
Ohma Electra
Intranett
Denne siden vises best i alt annet enn IE    RSSCSSHTML