omegav
 
Omega Verksted er åpent!

Byggekurs 2021

Byggekurset er endelig tilbake etter et år med mangel på OV's tradisjonsrike arrangement!

Grunnet plassbegrensningene i elektronikklab og auditorium (+corona), og for å gjøre det lettere for oss å hjelpe dere, deler vi kurset i to puljer. Derfor må dere velge hvilke dager dere ønsker å delta på når dere melder dere på.

Dersom dere ønsker å endre påmeldingen, eller har noen spørsmål som ikke er besvart her eller på infosiden, kan dere sende en mail til arr@omegav.no

OBS! Enter knapp vil sende skjemaet!

Påmelding

Du var dessverre for sen, påmeldingen til dette kurset er nå stengt...

Info:

Starttidspunkt er 20:00 alle dager.

Teoriforelesningen foregår i EL1, lab er i Høgskoleringen3, 2. etg.

Betaling kan enten gjøres på OV i forkant, eller bli gjennomført på kursdagen.

For mer informasjon om kurset, se byggekurs siden

NavnLinjeTeoridagLabdager
Elias Izumi Ota FogEldigMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Mattias Aleksander Pedersen-EstradaKybernetikkMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Johan StoresundElsysMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Mathias Ådlandsvik AskelandElsysOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Aleksander FløttenKybernetikkMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Jonas BrandtElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Kristian Guttormsen GøystdalElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Reidar Arne Eidsvik NerheimElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Martin Holst LindheimElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Sverre Nybø NordtugKybernetikkOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Anders LangørgenElsysOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Viktoriia ShulgaØkadOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Magnus Haugen LienElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Hanna LunneElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Teodor FossdalKybernetikkMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Sune Raknes SogstadElsysMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
August NatvikKybernetikkOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Jørgen Rødal HøstmarkI&IKTMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Benjamin Roald AndersenElsysMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Øystein Skjerdal BondevikKybernetikkMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Johannes Ravn MunkvoldKybernetikkOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Emmanuel Odai QuarcooElsysOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Øystein Kristoffer TveitInformatikkMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Aleksander KlundKybernetikkMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Lida Victoria JohnsenKybernetikkOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Kristian Tvedte JørgensenKybernetikkMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Knut Einar Gilja JohansenInformatikkOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Aleksander ØstensenKybernetikkOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Adrian Gunnar LautererDataingeniørMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Sondre Hånes EggeElsysOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Maya RetziusFysmatMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Karl Emil IngebrigtsenElektro 3-årigMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Einar Fredrik Barth-HeyerdahlLogistikkingeniørOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Anne Marthe Hvammen SikkerbølKybernetikkMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Olav Bergflødt NarjordLogistikkingeniørOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Erik GabrielsenElsysMandag 20.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Lisa JonassenElektro 3-årigMandag 20.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
Olaf Andreas HafsmoElektro 3-årigOnsdag 22.09Mandag 27.09 og Onsdag 29.09
John Felix LandaElektro 3-årigOnsdag 22.09Fredag 24.09 og Tirsdag 28.09
Antall påmeldte: 39 (maks 72 deltakere på dette kurset, navn med rød bakgrunn står på venteliste...)
Ohma Electra
Intranett
Denne siden vises best i alt annet enn IE    RSSCSSHTML