omegav
 
Omega Verksted er åpent!

Byggekurs 2017

Nå er det endelig tid for det årlige byggekurset!

Grunnet plassbegrensningene i elektronikklab og auditorium og for å gjøre det lettere for oss å hjelpe dere, deler vi kurset i to puljer. Derfor må dere velge hvilke dager dere ønsker å delta når dere melder dere på.

Dersom dere ønsker å endre påmeldingen, eller har noen spørsmål som ikke er besvart her eller på info-siden kan dere sende en mail til omegav@omegav.no

Påmelding

Du var dessverre for sen, påmeldingen til dette kurset er nå stengt...

Info:

Starttidspunkt er 20:00 alle dager.

Teoriforelesning foregår i EL(?) (Ett av auditoriene i Gamle Elektro oppdatering kommer!), lab er i Høgskoleringen 3, 2. etg.

For mer informasjon om kurset, se infosiden
NavnLinjeTeoridagLabdager
Katarina Charlotte GuderudElektronikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Andrea Catharina WorsøeElektronikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Even Anton Thamdrup EliassenKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Martin Skauge StilesElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Stefan LarsenElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Fredrik BuskleinElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jacob Hundevadt DahlKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Steffen-Andre JensenKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Jo Aleksander JohansenKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Petter Hjørungnes JacobsenKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Karl August KorslundKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Oskar ØstbyKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Eivind Heldal StrayKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Håvard MelheimKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Audun AsdalElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Matias HaugumElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jonatan Sissener EngstadElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Max Menno RobertsonKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Onsdag 27.09
Leif Andreas HirstiKybernetikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Iver Andreas UgelvikKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Olav Landmark PedersenKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Ludvig Vik LøiteKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Gulleik Lundtorp OlsenKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Kristian LøvlandKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Håvard FageråsElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Harald Haugen JohnsenElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jan Inge DyrhaugKybernetikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Onsdag 27.09
Anastasia LindbäckKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jørgen Staurvik StrandKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Marius Landsverk FysmatFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Torbjørn OpheimKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Jens Erik KveenKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Michael Alf NilsenElektronikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Sander FurreKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Nora GrafferKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Tore Apeland FosslandKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jørgen Skaar OlslundKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Egil HolmKybernetikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Sebastian Eidnes KleivenesKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Helga Glesnes SangoltKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Siri Holde HegsvoldKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Audun BirkenesKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Håvard UllalandKybernetikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Jørgen Usterud MyrvoldElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Eirik Flemsæter FalckKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Bendik FurunesElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Siri Stueland NystedKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Wilhelm Brubakk KarlsenElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Håvard KjølåsElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Mathias ChunnooElektronikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Ingebrigt Stamnes ReinsborgKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Johannes Bakke AashamarKybernetikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Martin FalangKybernetikkTirsdag 19.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Edvard Gjessing BakkenInformatikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Ivar Tesdal GaltungKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Toni VucicDataingeniørTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Aleksander Nysted ElvebakkKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Sindre BebaDatateknologiFredag 22.09Mandag 25.09 og Onsdag 27.09
Jostein Nordal LysbergKybernetikkTirsdag 19.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Ingrid KoldeupElektronikkFredag 22.09Mandag 25.09 og Tirsdag 26.09
Emil Ludvig MartensKybernetikkFredag 22.09Tirsdag 26.09 og Torsdag 28.09
Antall påmeldte: 61 (maks 80 deltakere på dette kurset, navn med rød bakgrunn står på venteliste...)
Ohma Electra
Intranett
Denne siden vises best i alt annet enn IE    RSSCSSHTML